CORONA BRASOV SENIORI

PROGRAM COMPETIŢIONAL 2019-2020

PROGRAMUL MECIURILOR DIN LIGA A IV-A – cu caracter informativ!!!

*pentru informaţii actualizate accesaţi rubrica: “URMĂTOARELE EVENIMENTE” de pe pagina principală a siteului.

 

Etapa 01 24.08.2019 CS Inter Cristian Corona Braşov
Etapa 02 28.08.2019 Corona Braşov AFC Hărman
Etapa 03 31.08.2019 AS Aripile Braşov Corona Braşov
Etapa 04 07.09.2019 Corona Braşov ASC Ciucaş Tărlungeni
Etapa 05 11.09.2019 AS Olimpic Voila Corona Braşov
Etapa 06 14.09.2019 Corona Braşov AS Cetăţenii Ghimbav
Etapa 07 21.09.2019 FC Precizia Săcele Corona Braşov
Etapa 08 28.09.2019 Corona Braşov AS Cetatea Homorod
Etapa 09 05.10.2019 CS Chimia Oraşul Victoria Corona Braşov
Etapa 10 09.10.2019 Corona Braşov ACS Steagu Roşu Braşov
Etapa 11 12.10.2019 ACS Colţea 1920 Braşov Corona Braşov
Etapa 12 19.10.2019 Corona Braşov AFCS Carpaţi Berivoi
Etapa 13 26.10.2019 Corona Braşov ACS Prejmer
Etapa 14 02.11.2019 Corona Braşov
Etapa 15 09.11.2019 Corona Braşov ASC Olimpic Zărneşti
Etapa 16 16.11.2019 AS Prietenii Rupea Corona Braşov
Etapa 17 23.11.2019 Corona Braşov ACSM Codlea
Etapa 18 Corona Braşov CS Inter Cristian
Etapa 19 AFC Hărman Corona Braşov
Etapa 20 Corona Braşov AS Aripile Braşov
Etapa 21 ASC Ciucaş Tărlungeni Corona Braşov
Etapa 22 Corona Braşov AS Olimpic Voila
Etapa 23 AS Cetăţenii Ghimbav Corona Braşov
Etapa 24 Corona Braşov FC Precizia Săcele
Etapa 25 AS Cetatea Homorod Corona Braşov
Etapa 26 Corona Braşov CS Chimia Oraşul Victoria
Etapa 27 ACS Steagu Roşu Braşov Corona Braşov
Etapa 28 Corona Braşov ACS Colţea 1920 Braşov
Etapa 29 AFCS Carpaţi Berivoi Corona Braşov
Etapa 30 ACS Prejmer Corona Braşov
Etapa 31 Corona Braşov
Etapa 32 ASC Olimpic Zărneşti Corona Braşov
Etapa 33 Corona Braşov AS Prietenii Rupea
Etapa 34 ACSM Codlea Corona Braşov
ULTIMELE REZULTATE
12.10.2019 ACS Colţea 1920 Braşov Corona Braşov 2-1 (1-0)

 

09.10.2019 Corona Braşov ACS Steagu Roşu Braşov 6-0 (3-0)
05.10.2019 CS Chimia Oraşul Victoria Corona Braşov 0-2 (0-1)
28.09.2019 Corona Braşov AS Cetatea Homorod 6-0 (3-0)
21.09.2019 FC Precizia Săcele Corona Braşov 0-5 (0-2)
14.09.2019 Corona Braşov AS Cetăţenii Ghimbav 8-0 (7-0)
11.09.2019 AS Olimpic Voila Corona Braşov 0-13 (0-8)
07.09.2019 Corona Braşov ASC Ciucaş Tărlungeni 4-0 (2-0)
31.08.2019 AS Aripile Braşov Corona Braşov 0-9 (0-4)
28.08.2019 Corona Braşov AFC Hărman 6-0 (4-0)
24.08.2019 CS Inter Cristian Corona Braşov 1-0 (0-0)

CLASAMENT SEZON REGULAT
# Echipa M V E I GM GP P
1 Corona Brasov 11 9 0 2 60 3 27p
2 A.C.S. Coltea 1920 Brasov 10 8 0 2 27 6 24p
3 A.C.S.M. Codlea 10 7 1 2 31 13 22p
4 F.C. Precizia Săcele 9 7 1 1 23 10 22p
5 A.S.C.Olimpic Zărneşti 11 6 2 3 25 13 20p
6 A.S.C.Ciucas Tarlungeni 9 6 1 2 15 6 19p
7 C.S. Chimia Orasul Victoria 9 5 1 3 16 12 16p
8 A.C.S. Prejmer 10 5 1 4 19 16 16p
9 C.S. Inter Cristian 10 5 1 4 15 15 16p
10 A.F.C. Harman 9 5 0 4 21 12 15p
11 A.C.S. Steagu Rosu Brasov 9 4 1 4 14 21 13p
12 A.S. Cetățenii Ghimbav 9 2 0 7 11 29 6p
13 A.S.Prietenii Rupea 11 1 1 9 7 28 4p
14 A.S. Cetatea Homorod 9 1 0 8 9 32 3p
15 A.S. Aripile Braşov 9 0 2 7 3 27 2p
16 A.S. Olimpic Voila 9 0 0 9 6 59 0p
COMPONENȚĂ LOT 2019/2020