FOTBAL JUNIORI

Sezon Competițional 2020/2021 – fără dată de start pentru grupele 2005-2015

Antrenori : Marian CONSTANTINESCU și Rareș FORIKA

PALMARES
SPORTIVI
  • MANIA RĂZVAN
  • DUMITRAȘCU ROBERT
  • STANCIU GEORGE DARIUS
  • ONOSA ANDREI
  • SZASZNIKA NORBERT
  • IOSUB SEBASTIAN
  • NIȚUCA GABRIEL
  • BÎRSAN IONUȚ
  • TĂRĂBOANȚĂ ANDREI
  • DOROS CRISTIAN
  • RUJAN ALEXANDRU
  • CĂLDARE ALEXANDRU
  • MOCANU DRAGOȘ
  • ȘANDOR FLORIN
  • COJOCARIU FLORIN
  • TOROK ȘTEFAN
  • BOBEȘ RĂZVAN
  • STRĂINESCU MĂDĂLIN
PROGRAM COMPETIȚIONAL 2020-2021

ETAPA 1 – 21.04.2021

⚽ ACS Colțea 1920 Brașov – CSM Corona Brașov

ETAPA 2 – 25.04.2021

⚽ AFC Hermannstadt – CSM Corona Brașov

ETAPA 3 – 08.05.2021

⚽ CSM Corona Brașov – ASC Olimpic Zărnești

ETAPA 4 – 15.05.2021

⚽ Club Sportiv Municipal Făgăraș – CSM Corona Brașov

ETAPA 5 – 22.05.2021

⚽ CSM Corona Brașov – stă

REZULTATE
15.05.2021. ora 12:00 Club Sportiv Municipal Făgăraș CSM Corona Brașov 3-2

08.05.2021 CSM Corona Brașov ASC Olimpic Zărnești 4-3
25.04.2021 AFC Hermannstadt CSM Corona Brașov 3-1
21.04.2021 ACS Colțea 1920 Brașov CSM Corona Brașov 5-2
CLASAMENT
Locul Denumire echipă M V E I Gol +/- PCT
1. ACS Colţea 1920 Braşov 3 3 0 0 16-3 13 9
2. Club Sportiv Municipal Făgăraș 3 2 0 1 7-8 -1 6
3. ASC Olimpic Zărneşti 3 1 0 2 10-10 0 3
4. CSM Corona Brașov 4 1 0 3 9-14 -5 3
5. AFC Hermannstadt 3 1 0 2 4-11 -7 3
ARHIVĂ

Antrenori : Vasile MUREȘAN și Marian CONSTANTINESCU

PALMARES
SPORTIVI
  • Pîrvu George Cristian
  • Fejer Tibor Fabian
  • Manta David
  • Mitroi Alex Flavius
  • Rezmeriță Dumitru Cosmin
  • Izsak Claudiu Ionuț
  • Matifelean Robert Adrian
  • Maxim Patrick
  • Vizitiu Lazăr Ionuț
  • Solovăstru Alex Mihai
  • Rasanu Tudor George
  • Moisa Cosmin Constantin
  • Biro Robert
  • Homeghi Vlad Mihai
  • Băcăoanu Flavius Andrei
  • Iacob Adrian
  • Chioșca Alex Nicolae
  • Bărzoiu Alex Nicușor
  • Szabo Raul Arpad
  • Dringa Gabriel Marian
  • Bularca Andrei Teodor
  • Ciocan Rareș
  • Roșu Bogdan Marian
PROGRAM COMPETIȚIONAL

ETAPA 1 – 21.04.2021

⚽ ACS Colțea 1920 Brașov – CSM Corona Brașov

ETAPA 2 – 25.04.2021

⚽ AFC Hermannstadt – CSM Corona Brașov

ETAPA 3 – 08.05.2021

⚽ CSM Corona Brașov – ASC Olimpic Zărnești

ETAPA 4 – 15.05.2021

⚽ Club Sportiv Municipal Făgăraș – CSM Corona Brașov

ETAPA 5 – 22.05.2021

⚽ CSM Corona Brașov – CSS Brașovia Brașov

REZULTATE
03.06.2021, ora 12:00 CSM Corona Brașov LPS Viitorul Pitești 1-2
28.05.2021, ora 12:00 ASC Geto-Dacica București CSM Corona Brașov 1-2
CAMPIONATUL NAȚIONAL – etapa eliminatorie 1

22.05.2021, ora 14:00 CSM Corona Brașov stă
15.05.2021, ora 14:00 Club Sportiv Municipal Făgăraș CSM Corona Brașov 0-1
08.05.2021, ora 14:00 CSM Corona Brașov ASC Olimpic Zărnești 10-0
25.04.2021, ora 14:00 AFC Hermannstadt CSM Corona Brașov 0-1
21.04.2021, ora 14:00 ACS Colțea 1920 Brașov CSM Corona Brașov 0-8
CLASAMENT
Locul Denumire echipă M V E I Gol +/- PCT
1. CSM Corona Brașov 4 4 0 0 20-0 20 12
2. Club Sportiv Municipal Făgăraș 4 2 1 1 9-4 5 7
3. AFC Hermannstadt 4 2 0 2 7-5 2 6
4. ACS Colţea 1920 Braşov 4 1 1 2 9-14 -5 4
5. ASC Olimpic Zărneşti 4 0 0 4 1-23 -22 0
ARHIVĂ

Antrenori : Liviu NEGOIȚĂ și Rareș FORIKA

PALMARES
SPORTIVI
PROGRAM COMPETIȚIONAL
REZULTATE
CLASAMENT
ARHIVĂ

Antrenor : Ionuț MITROI

PALMARES
SPORTIVI
PROGRAM COMPETIȚIONAL
REZULTATE
CLASAMENT
ARHIVĂ

Antrenor : Liviu DÎRSTAR

PALMARES
SPORTIVI
PROGRAM COMPETIȚIONAL
REZULTATE
CLASAMENT
ARHIVĂ

Antrenor : Adrian LANCEA

PALMARES
SPORTIVI
PROGRAM COMPETIȚIONAL
REZULTATE
CLASAMENT
ARHIVĂ

Antrenor : Cristian CIOCAN

PALMARES
SPORTIVI
PROGRAM COMPETIȚIONAL
REZULTATE
CLASAMENT
ARHIVĂ

Antrenor : Liviu NEGOIȚĂ

PALMARES
SPORTIVI
PROGRAM COMPETIȚIONAL
REZULTATE
CLASAMENT
ARHIVĂ

Antrenor : Ionuț MITROI

PALMARES
SPORTIVI
PROGRAM COMPETIȚIONAL
REZULTATE
CLASAMENT
ARHIVĂ

Antrenor : Ionică HANDREA

PALMARES
SPORTIVI
PROGRAM COMPETIȚIONAL
REZULTATE
CLASAMENT
ARHIVĂ

Antrenor : Ciocan CRISTIAN

PALMARES
SPORTIVI
PROGRAM COMPETIȚIONAL
REZULTATE
CLASAMENT
ARHIVĂ

Antrenor : Liviu DÎRSTAR

PALMARES
SPORTIVI
PROGRAM COMPETIȚIONAL
REZULTATE
CLASAMENT
ARHIVĂ

Antrenor : Adrian LANCEA

PALMARES
SPORTIVI
PROGRAM COMPETIȚIONAL
REZULTATE
CLASAMENT
ARHIVĂ