HOCHEI PE GHEAȚĂ – JUNIORI – U16

1. BUCUR STEFAN
2. CAPOLNA TUDOR CRISTIAN
3 .COJOCARU ILIE
4 .CSISZER CSABA
5 .DAVID ANDREI GEORGE
6 .DRAGHICI VLAD MAXIMILIAN
7 .FRATILA MIHAI
8 .GABRIAN TUDOR MATEI
9 .GRIGORESCU ANDREI
10. GYUJTO DAVID
11. ISLIK MIHALY
12. LEUSTEAN VICTOR
13. MARDALE CALIN IONUT
14. MATHE ZSOLT
15. PUSCASU ALEXANDRU
16. SOOS BALAZS
17. SURUGIU VLAD
18. SZABO ZOARD KARTAL
19. VASYLIEV HLIB
20. ZAMFIR EDUARD ANDREI

  • ANTRENOR PRINCIPAL : KOVACS LASZLO
Campionatul Național de Juniori U16, sezonul 2022 – 2023

*Programul este informativ. Poate suferi modificări în timpul sezonului competițional.

Nr Joc Data Gazde Oaspeți2
CN 1 07.01.2023 CSS Miercurea Ciuc ACS Felcsik SK
CN 2 07.01.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSM Corona Brasov
CN 3 07.01.2023 CSM Dunarea Galati CSS Gheorgheni
CN 4 08.01.2023 CSS Miercurea Ciuc ACS Felcsik SK
CN 5 08.01.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSM Corona Brasov
CN 6 08.01.2023 CSM Dunarea Galati CSS Gheorgheni
CN 7 14.01.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSM Odorheiu Secuiesc
CN 8 14.01.2023 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc
CN 9 14.01.2023 CSM Corona Brasov CSM Dunarea Galati
CN 10 15.01.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSM Odorheiu Secuiesc
CN 11 15.01.2023 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc
CN 12 15.01.2023 CSM Corona Brasov CSM Dunarea Galati
CN 13 21.01.2023 ACS Felcsik SK CSS Gheorgheni
CN 14 21.01.2023 CSM Dunarea Galati ACS Olimpia Ploiesti
CN 15 21.01.2023 CSS Miercurea Ciuc CSM Corona Brasov
CN 16 22.01.2023 ACS Felcsik SK CSS Gheorgheni
CN 17 22.01.2023 CSM Dunarea Galati ACS Olimpia Ploiesti
CN 18 22.01.2023 CSS Miercurea Ciuc CSM Corona Brasov
CN 19 28.01.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSM Dunarea Galati
CN 20 28.01.2023 CSM Corona Brasov ACS Felcsik SK
CN 21 28.01.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSS Miercurea Ciuc
CN 22 29.01.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSM Dunarea Galati
CN 23 29.01.2023 CSM Corona Brasov ACS Felcsik SK
CN 24 29.01.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSS Miercurea Ciuc
CN 25 04.02.2023 CSS Gheorgheni CSM Corona Brasov
CN 26 04.02.2023 CSS Miercurea Ciuc CSM Odorheiu Secuiesc
CN 27 04.02.2023 ACS Felcsik SK ACS Olimpia Ploiesti
CN 28 05.02.2023 CSS Gheorgheni CSM Corona Brasov
CN 29 05.02.2023 CSS Miercurea Ciuc CSM Odorheiu Secuiesc
CN 30 05.02.2023 ACS Felcsik SK ACS Olimpia Ploiesti
CN 31 11.02.2023 CSM Dunarea Galati CSS Miercurea Ciuc
CN 32 11.02.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSS Gheorgheni
CN 33 11.02.2023 CSM Odorheiu Secuiesc ACS Felcsik SK
CN 34 12.02.2023 CSM Dunarea Galati CSS Miercurea Ciuc
CN 35 12.02.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSS Gheorgheni
CN 36 12.02.2023 CSM Odorheiu Secuiesc ACS Felcsik SK
CN 37 18.02.2023 CSM Corona Brasov ACS Olimpia Ploiesti
CN 38 18.02.2023 ACS Felcsik SK CSM Dunarea Galati
CN 39 18.02.2023 CSS Gheorgheni CSM Odorheiu Secuiesc
CN 40 19.02.2023 CSM Corona Brasov ACS Olimpia Ploiesti
CN 41 19.02.2023 ACS Felcsik SK CSM Dunarea Galati
CN 42 19.02.2023 CSS Gheorgheni CSM Odorheiu Secuiesc
CN 43 25.02.2023 ACS Felcsik SK CSS Miercurea Ciuc
CN 44 25.02.2023 CSM Corona Brasov CSM Odorheiu Secuiesc
CN 45 25.02.2023 CSS Gheorgheni CSM Dunarea Galati
CN 46 26.02.2023 ACS Felcsik SK CSS Miercurea Ciuc
CN 47 26.02.2023 CSM Corona Brasov CSM Odorheiu Secuiesc
CN 48 26.02.2023 CSS Gheorgheni CSM Dunarea Galati
CN 49 04.03.2023 CSM Odorheiu Secuiesc ACS Olimpia Ploiesti
CN 50 04.03.2023 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni
CN 51 04.03.2023 CSM Dunarea Galati CSM Corona Brasov
CN 52 05.03.2023 CSM Odorheiu Secuiesc ACS Olimpia Ploiesti
CN 53 05.03.2023 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni
CN 54 05.03.2023 CSM Dunarea Galati CSM Corona Brasov
CN 55 11.03.2023 CSS Gheorgheni ACS Felcsik SK
CN 56 11.03.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSM Dunarea Galati
CN 57 11.03.2023 CSM Corona Brasov CSS Miercurea Ciuc
CN 58 12.03.2023 CSS Gheorgheni ACS Felcsik SK
CN 59 12.03.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSM Dunarea Galati
CN 60 12.03.2023 CSM Corona Brasov CSS Miercurea Ciuc
CN 61 18.03.2023 CSM Dunarea Galati CSM Odorheiu Secuiesc
CN 62 18.03.2023 ACS Felcsik SK CSM Corona Brasov
CN 63 18.03.2023 CSS Miercurea Ciuc ACS Olimpia Ploiesti
CN 64 19.03.2023 CSM Dunarea Galati CSM Odorheiu Secuiesc
CN 65 19.03.2023 ACS Felcsik SK CSM Corona Brasov
CN 66 19.03.2023 CSS Miercurea Ciuc ACS Olimpia Ploiesti
CN 67 25.03.2023 CSM Corona Brasov CSS Gheorgheni
CN 68 25.03.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSS Miercurea Ciuc
CN 69 25.03.2023 ACS Olimpia Ploiesti ACS Felcsik SK
CN 70 26.03.2023 CSM Corona Brasov CSS Gheorgheni
CN 71 26.03.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSS Miercurea Ciuc
CN 72 26.03.2023 ACS Olimpia Ploiesti ACS Felcsik SK
CN 73 01.04.2023 CSS Miercurea Ciuc CSM Dunarea Galati
CN 74 01.04.2023 CSS Gheorgheni ACS Olimpia Ploiesti
CN 75 01.04.2023 ACS Felcsik SK CSM Odorheiu Secuiesc
CN 76 02.04.2023 CSS Miercurea Ciuc CSM Dunarea Galati
CN 77 02.04.2023 CSS Gheorgheni ACS Olimpia Ploiesti
CN 78 02.04.2023 ACS Felcsik SK CSM Odorheiu Secuiesc
CN 79 08.04.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSM Corona Brasov
CN 80 08.04.2023 CSM Dunarea Galati ACS Felcsik SK
CN 81 08.04.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSS Gheorgheni
CN 82 09.04.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSM Corona Brasov
CN 83 09.04.2023 CSM Dunarea Galati ACS Felcsik SK
CN 84 09.04.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSS Gheorgheni
CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI U16,SEZONUL 2022 – 2023
29.01.2023 CSM Corona Brasov ACS Felcsik SK 4-5

28.01.2023 CSM Corona Brasov ACS Felcsik SK 5-4
22.01.2023 CSS Miercurea Ciuc CSM Corona Brasov 1-3
21.01.2023 CSS Miercurea Ciuc CSM Corona Brasov 6-4
15.01.2023 CSM Corona Brasov CSM Dunarea Galati 10-2
14.01.2023 CSM Corona Brasov CSM Dunarea Galati 4-3
08.01.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSM Corona Brasov 0-6
07.01.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSM Corona Brasov 1-9
Campionatul Național de Juniori II, U16, sezonul 2020 – 2021
# Joc Echipa A Echipa B
CN 1 CSM Corona Brașov ACS Felcsik
CN 2 ACS Olimpia Ploiești CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers
CN 3 ACS Felcsik CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul
CN 4 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSM Corona Brașov
CN 5 CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul CSM Corona Brașov
CN 6 ACS Felcsik ACS Olimpia Ploiești
CN 7 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers ACS Felcsik
CN 8 ACS Olimpia Ploiești CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul
CN 9 CSM Corona Brașov ACS Olimpia Ploiești
CN 10 CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers
CN 11 CSS Miercurea Ciuc ACS Olimpia Ploiești
CN 12 CSS Gheorgheni CSM Corona Brașov
CN 13 CSS Gheorgheni ACS Felcsik
CN 14 CSS Miercurea Ciuc CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers
CN 15 CSS Gheorgheni CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers
CN 16 CSS Miercurea Ciuc CSM Corona Brașov
CN 17 CSS Miercurea Ciuc ACS Felcsik
CN 18 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni
CN 19 CSS Gheorgheni CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul
CN 20 CSS Miercurea Ciuc CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul
CN 21 CSS Gheorgheni ACS Olimpia Ploiești
CN 22 ACS Felcsik CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers
CN 23 CSS Miercurea Ciuc ACS Olimpia Ploiești
CN 24 CSS Gheorgheni CSM Corona Brașov
CN 25 CSS Gheorgheni ACS Felcsik
CN 26 CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul CSM Corona Brașov
CN 27 CSS Miercurea Ciuc CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers
CN 28 ACS Olimpia Ploiești CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul
CN 29 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSS Gheorgheni
CN 30 CSM Corona Brașov CSS Miercurea Ciuc
CN 31 CSM Corona Brașov ACS Olimpia Ploiești
CN 32 ACS Felcsik CSS Miercurea Ciuc
CN 33 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul
CN 34 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni
CN 35 ACS Olimpia Ploiești CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers
CN 36 CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul ACS Felcsik
CN 37 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSM Corona Brașov
CN 38 CSS Gheorgheni CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul
CN 39 ACS Felcsik ACS Olimpia Ploiești
CN 40 CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul CSS Miercurea Ciuc
CN 41 CSM Corona Brașov ACS Felcsik
CN 42 ACS Olimpia Ploiești CSS Gheorgheni
CLASAMENT SEZONUL COMPETIȚIONAL 2020/2021
LOC ECHIPA M V E Î GM GP DIF PTS
1 CSM Corona Brașov 12 11 0 1 132 24 108 33
2 ACS Felcsik 12 11 0 1 97 38 59 33
3 CSS Miercurea Ciuc 12 7 0 5 60 52 8 21
4 CSS Gheorgheni 12 6 0 6 80 54 26 18
5 CSM Dunărea Galați-ACS Viitorul 12 3 0 9 54 70 -16 9
6 CSS Triumf – ACS Steaua București 12 3 0 9 49 114 -65 9
7 ACS Olimpia Ploiești 12 1 0 11 37 157 -120 3
CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUNIORI II, U16,SEZONUL 2020 – 2021
08.05.2021 CSM Corona Brașov CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 21-0
07.05.2021 ACS Olimpia Ploiești CSM Corona Brașov 2-21
06.05.2021 CSM Corona Brașov CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul 9-1
11.04.2021 CSS Miercurea Ciuc CSM Corona Brașov 2-3
10.04.2021 CSS Gheorgheni CSM Corona Brașov 3-8
09.04.2021 CSM Corona Brașov ACS Felcik 3-5
01.02.2021 CSM Corona Brașov ACS Olimpia Ploiești 20-3
30.01.2021 CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul CSM Corona Brașov 1-9
29.01.2021 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSM Corona Brașov 017
28.01.2021 CSM Corona Brașov ACS Felcik 5-3